Pradžia

Į sodybą atvykti kviečiame mėgstančius tylą ir ramybę, taip pat ją puoselėjančius, norinčius pailsėti nuo miesto triukšmo.

PASIŪLYMAS EILINĖMS DIENOMS!
NORINTIEMS PASIKAITINTI PIRTELĖJE VAKARUI NEDIDELIAME DRAUGŲ RATE PIRMADIENIAIS- KETVIRTADIENIAIS  KAINUOS TIK 60€
Sodyba yra nutolusi 20 km nuo Vilniaus, 8 km nuo Trakų, Matiškės kaimelio pašonėje, 100m nuo Balčio ežero. Šalia namo yra prūdas.
Sodybą supa nuostabi gamta. Mėgstantys vaikščioti, bėgioti ar važinėti dviračiu ras daug gražių kelių ir takelių pievomis miškais, aplink ežerą.

Namas pritaikytas pasibuvimui apie 20 žmonių, nakvynei yra 12 vietų. Taip pat kviečiame ir ilgesniam poilsiui, labai tiktų šeimos ar draugų atostogoms, galima ilgalaikė nuoma .
Namas rąstinis, su visais patogumais, kuriame yra didelė svetainė su židiniu-krosnele, virtuvė-valgomasis (čia rasite visus virtuvės reikmenis ir indus), pirtis, kūrenama malkine krosnimi, priešpirtis-poilsio kambarys, du dušai, persirengimo kambarys, tualetas. Name įrengtas automatinis geoterminis šildymas ir kondicionavimas. Po stogu įrengta jauki veranda, kurioje yra lauko židinys kepsniams ant žarijų pasikepti. Iš pietu pusės įrengta didelė terasa, nuo kurios galima šokinėti į prūdą.
Teritorija didelė, joje galima žaisti tinklinį, badmintoną ar kitus lauko žaidimus, yra vaikų žaidimo aikštelė.


Kainos sutartinės, priklausomai nuo savaitės dienos, žmonių skaičiaus ir nakvynių skaičiaus.